Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Prawnik - sprawy dla cudzoziemców

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Na stronie publikowane są informacje i artykuły dotyczące prawa imigracyjnego. Informacje skierowane są do cudzoziemców zamierzających zalegalizować swój pobyt na terenie Polski, do cudzoziemców, którzy chcą zdobyć kartę pobytu oraz do pracodawców zatrudniających cudzoziemców. Znajdujące się na stronie artykuły dotyczą najczęściej informacji z zakresu zezwolenia na pobyt czasowy w celu pracy, zezwolenie na pobyt czasu w celu prowadzenia działalności gospodarczej, jak również zezwolenia na pracę dla cudzoziemców. Celem serwisu jest dostarczanie przydatnych informacji z zakresu prawa imigracyjnego, interpretowanie stosownych przepisów oraz wskazywanie na kryteria, których spełnienie niezbędne jest do uzyskania karty pobytu.
słowa kluczowe karta pobytu, zezwolenie na pobyt, prawo imigracyjne, obywatelstwo, prawnik, radca prawny, kancelaria
kategorie Województwa >> dolnośląskie
Biznes >> Doradztwo i konsulting
Finanse i ubezpieczenia >> Windykacja długów
data wpisu 2017-01-29
url http://www.prawoimigracyjne.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.