Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Zdjęcia z lotu ptaka dronami - air-video.pl

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Zdjęcia z lotu ptaka realizowane dronami. Prezentujemy ofertę naszej Grupy reklamowej w dziale fotografii i filmu z perspektywy lotu ptaka, realizowanej przy pomocy Bezzałogowych Statków Powietrznych zwanych potocznie dronami. Nasz park maszynowy obejmuje wiele modeli dronów z różnymi możliwościami technicznymi. Oferta air-video obejmuje 3 podstawowe drony do realizacji zdjęć i filmów z lotu ptaka, a są to: - Quadrocopter - czyli dron z 4 silnikami wykonujący zdjęcia 12,4 mln.px - Hexacopter - dron sześcio silnikowy fotografujący w rozdzielczościach powyżej 16 mln px - Octocopter - największy w naszym garażu, dron 8 silnikowy realizujący ujęcia dla wymagających klientów, czyli tych którzy wybierają najwyższą jakośc usługi - powyżej 20 milionów pikseli. Zdjęcia z tego ostatniego urządzenia czyli Octocoptera nadają się do wydruków zdjęć w formacie wielkoformatowym. Fotografowanie i filmowanie z perspektywy lotu ptaka to oferta najbardziej trafnie dopasowana do oczekiwań, możliwości finansowych i potrzeb jakościowych wykonywanej sesji. Realizowane przez nas usługi sa wyceniane indywidualnie po zapoznaniu się z warunkami zlecenia. Filmowanie i fotografia z lotu ptaka nie musi być droga - sprawdż naszą ofertę a będziesz miło zaskoczony jakością i ceną usługi. Zapraszamy do współpracy.
słowa kluczowe zdjęcia z lotu ptaka, zdjęcia z drona, zdjęcia z powietrza,
kategorie Kultura i sztuka >> Fotografia
Marketing i reklama >> Fotografia reklamowa
Marketing i reklama >> Targi, wystawy, konferencje
data wpisu 2017-01-28
url http://air-video.pl/zdjecia-lotu-ptaka-dronem/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.