Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Przenośniki taśmowe

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Przenośniki taśmowe to urządzenia znajdujące zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Najczęściej w kopalniach, drogownictwie i rolnictwie. Przenośniki taśmowe składają się głównie z napędu i taśmy przenośnikowej ułożonej na krążnikach. Taśmy przenośnika mogą być wykonane z różnych materiałów, w zależności od zastosowania maszyny. Najczęściej taśma wykonana jest z tworzywa elastycznego, to jest gumy, silikonu lub bawełny. Czasem taśma jest w formie stalowej siatki, stosuje się takie rozwiązania jeśli przenośnik taśmowy pracuje np. przy piecu.
słowa kluczowe Przenośniki taśmowe
kategorie Przemysł i produkcja >> przemysł elektromaszynowy
Przemysł i produkcja >> Przemysł maszynowy
Rolnictwo, hodowla, żywność >> Narzędzia i maszyny rolnicze
data wpisu 2017-01-28
url http://www.wirmel.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.