Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Itgmina - Konsolidacja podatku vat dla gmin

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
ITGMINA to rozwiązanie dla wsparcia procesu centralizacji podatku VAT w jednostkach samorządu terytorialnego oraz ich jednostkach organizacyjnych. Nasz system to nie tylko centralizacja podatkowa. ITGMINA to również jednolity plik kontrolny, Generowanie dokumentów, fakturowanie i rejestr vat. Scalenie z systemem ITGMINA wszystkich jednostek organizacyjnych przyczyni się do skrócenia czasu potrzebnego na przygotowanie rejestrów oraz deklaracji zbiorczej dla JST. Nasze rozwiązanie (ITGMINA, nasza propozycja, nasze oprogramowanie) umożliwi faktyczną (rzeczywistą) kontrolę formalno-rachunkową wprowadzanych dokumentów VAT w czasie rzeczywistym w każdej jednostce organizacyjnej.
słowa kluczowe konsolidacja podatku vat, centralizacja podatku vat, jednolity plik kontrolny
kategorie Biznes >> Doradztwo i konsulting
Administracja i polityka >> Administracja samorządowa
Administracja i polityka >> Instytucje i organizacje pozarządowe
data wpisu 2017-01-18
url http://itgmina.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.