Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Piece konwekcyjno parowe

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Piec konwekcyjno-parowy retigo jest elementarnym urządzeniem gastronomicznym w większości profesjonalnych kuchni, bez względu czy jest to restauracja, bar czy szkolna kuchnia. Tę ciągle rosnącą popularność, urządzenie to zawdzięcza łączeniu w sobie wielu możliwośco. Piec konwekcyjno-parowy pozwala na jednoczesne przygotowywanie wielu potraw, dając pewność, że każda z nich zachowa swoje walory smakowe i zapachowe.
słowa kluczowe piece konwekcyjno parowe retigo, urzadzenia gastronomiczne, sklep gastronomiczny
kategorie Gastronomia >> Bary
Gastronomia >> Usługi dla gastronomii
Gastronomia >> Restauracje
data wpisu 2016-10-31
url http://gastrosklep.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.