Ozonowanie Szczecin
Sklep z wykrywaczami metalu | Wykrywacze metali
Mobilny mechanik Warszawa
Mobilny serwis TIR Niemcy
Adwokat Prawnik Opole
Producent hal namiotowych - Protan Elmark
Pozycjonowanie - Widoczni
Taśmy ostrzegawcze i i antypoślizgowe
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Statystyki
Regulamin

kontenerowe stacje transformatorowo rozdzielcze

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma "EL-MONTEX" Sp. z o. o. może pochwalić się ugruntowaną pozycją na rynku budowlanym. Spółka specjalizuje się wykonawstwem robót elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym, usługowym i również przemysłowym. Nasz kolektyw ma ponad 30 letnie doświadczenie w zakładaniu instalacji elektrycznej w halach magazynowych. Oferując doświadczenie a także ślubowanie udowadniamy, że jesteśmy ekspertami od robót elektrycznych w budownictwie. Nasi elektromonterzy z dużą dokładnością a oprócz tego precyzją budują stacje transformatorowo rozdzielcze, instalacje aparatury kontrolno-pomiarowej, sieci napowietrzne nn a oprócz tego śn. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie a oprócz tego staramy się podołać bardzo wysokim wymaganiom. Dysponujemy wykwalifikowanymi ekipami wykonawczymi. Namawiamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Zapewniamy kompleksowy zakres usług.
słowa kluczowe stacje z transformatorami, stacje elektroenergetyczne, instalacje budowlane
kategorie Budownictwo >> Budownictwo przemysłowe
Budownictwo >> Instalacje elektryczne
Budownictwo >> Budownictwo mieszkaniowe
data wpisu 2022-03-18
url http://el-montex.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
 
Skrypt katalogu v 2.4.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij