Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć
Chcesz stworzyć wymarzoną imprezę? Planujesz zorganizować turniej sportowy, ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz kupić tanie medale, puchary? Oto jesteśmy Spółdzielnia Socjalna – 4Smart. Założona przez Janusza, Marcina, Rafała i Piotra, ambitnych mężczyzn, którzy mogą Ci w tym pomóc. Organizujemy imprezy kulturalne, Ligi Szóstek i Siódemek Piłkarskich. Możesz u nas zakupić tanie puchary, medal , trofea sportowe, stroje sportowe m.in. komplety piłkarskie, które sprawią, że impreza, która organizujesz będzie wyjątkowa. Wykonujemy także nadruki na zamówienie. 4Smart ma zarówno zewnętrzne i wewnętrzne cele działania. Wewnętrznymi celami są działania mające na celu pomoc i wsparcie jej członków, zgłaszających się ludzi, którym grozi wykluczenie bądź zagrożonych wykluczeniem społecznym i zawodowym. Spółdzielnia realizuje swoje założenia przede wszystkim poprzez tworzenie miejsc pracy przy organizowanych imprezach. Zewnętrzne cele dotyczą współpracy z jednostkami państwowymi, samorządami, stowarzyszeniami i fundacjami. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i unikalnym know-how, niezbędnym do obsługi imprez okolicznościowych, piłkarskich takich jak Puchar Wyżyn czy Ligi Siódemek i Szóstek. 4Smart zapewnia wykwalifikowaną i przeszkoloną kadrę. Oferta 4Smart to także niezbędny do imprez sportowych sprzęt sportowy, stroje piłkarskie, nagrody w postaci tanich pucharów, medali szklanych, odlewanych, trofeów sportowych. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu osób rozdaliśmy dzieciom sprzęt sportowy o wartości ponad 200 tyś. Złotych. 4Smart to gwarancja świadczenia najwyższej jakości usług. To Spółdzielnia stworzona z myślą o zaspokojeniu potrzeb ludzkich.
słowa kluczowe spółdzielnia socjalna, sublimacja, nadruki, stroje sportowe, komplety piłkarskie, trofea sportowe, medale odlewane, medale na zamówienie, metaloplastyka, tipsy
kategorie Hobby i rozrywka >> Organizacja i obsługa imprez
Handel >> Sprzedaż wysyłkowa
Handel >> Sklepy internetowe
data wpisu 2016-10-18
url http://4smart.org.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.