Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć
Film-wesele świadczy profesjonalne usługi w zakresie reportażu ślubno-weselnego - fotorelacja i videorelacja z pełną oprawą graficzną. Reportaż jest pamiątką dla pary młodej na długie lata, dlatego musi zostać wykonany przez ludzi z pasją i doświadczeniem. Zespół film-wesele oferuje właśnie takie usługi - na najwyższym poziomie, pasjonaci z najnowszym sprzętem, tworzący reportaż jakości HD. Jesteśmy zwolennikami wyzwań - mając długoletnie doświadczenie w branży fotografii i videorelacji ślubno-weselnej, podejmiemy się każdego zadania - fotografia i film lustrzankami, możliwość dodatkowej relacji filmowej za pomocą dronów. Jesteśmy również otwarci na Państwa koncepcje dotyczące sesji w plenerze. Teren, na którym realizujemy zlecenia: Olkusz, Jaworzno, Ogrodzieniec, Trzebinia, Zawiercie, Chrzanów, Skała, Pieskowa Skała, Ojców, Kraków, Katowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Sułoszowa, Bukowno, Wolbrom i inne. Jesteśmy gotowi podjąć współpracę na bardziej odległym terenie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mogą Państwo obejrzeć przykładowe foto- i videorelacje naszego autorstwa. Zapraszamy do kontaktu - jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy radą.
słowa kluczowe kamerzysta i fotograf ślubny Olkusz, film i fotografia ślubna Olkusz, plener na Jurze, filmowanie, videofilmowanie Olkusz, Zawiercie, Bukowno, Trzebinia, Krzeszowice, Chrzanów
kategorie Usługi >> Wideofilmowanie
Kultura i sztuka >> Fotografia
Kultura i sztuka >> Kino i film
data wpisu 2016-08-30
url http://www.film-wesele.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.