Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

WITRAŻE – Pracownia Franusik

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Pracownia witraży Ireneusza Franusika specjalizuje się w tworzeniu witraże z szkła kolorowego, dla obiektów sakralnych i innych. Od 1985 roku z pasją Mistrz Franusik z pracownikami zajmuje się sztuką sakralną, Od 25 lat we własnej Pracowni Witraży. Wieloletnie doświadczenie może zagwarantować, że kolorowe szkła na długo będą cieszyć właściciela świetnym stanem. Kompleksowo wytwarzamy nowe witraże , jak również konserwujemy zabytkowe. Przy zdobieniu szkieł kolorowych używamy renomowane farby Degussa, co gwarantuje wieloletnią żywotność kolorów. Oprawa szkieł to profile ołowiane, złączone miękkim lutem. Witraże te wykonujemy w tradycyjnej technologii witrażownictwa oraz metodą Tiffany’ego z użyciem form opalizowanych skzieł. Doradzamy, jaka technika jest najlepsza. Zajmujemy się szczególnie witarżami sakralnymi, ale też kompozycje szkieł kolorowych do domów mieszkalnych, szkół i budynków użyteczności publicznej, np. wstawianie przeszklenia do drzwi i okien oraz wszelkie witrażowe formy na życzenie. W toku ubiegłych lat zfinalizowaliśmy tysiące koncepcji sztuki w kościołach oraz witraży na terenie Polski oraz poza granicami (Anglia, Niemcy, Czechy, Słowacja). Co ważne dysponujemy własnymi rusztowaniami i transportem. (http://www.witrazefranusik.pl).
słowa kluczowe witraż, sztuka sakralna, kolorowe szkło, witraż konserwacja
kategorie Kultura i sztuka >> Wyroby artystyczne
Kultura i sztuka >> Malarstwo i rysunek
Kultura i sztuka >> Pracownie artystyczne
data wpisu 2016-08-04
url http://www.witrazefranusik.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.