Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Usługi Księgowe, Księgowa

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Certyfikowane zaprasza do współpracy. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów, ubezpieczenie OC oraz certyfikaty kwalifikacyjne zawodu księgowego. Posiadamy liczne certyfikaty zawodowe, potwierdzające nasze kwalifikacje. Posiadamy również liczne referencje od klientów którzy korzystali z naszych usług księgowych. Oferujemy pełną obsługę w zakresie usług księgowych; -ryczałt ewidencjonowany, -książka przychodów i rozchodów, -księgi handlowe -sprawozdania finansowe -obsługa kadrowo - płacowa, -sprawy pracownicze (akta osobowe) -rozliczenia ZUS, GUS -zeznania roczne -deklaracje podatkowe -pisanie biznes planów -wnioski o dofinanoswanie -rejestracje spółek on line -oraz pozostałe usługi w zakresie księgowości oraz finansów Oferujemy na książkę przychodów. Napisz do nas z zapytaniem o szczegóły. Nasze biuro rachunkowe mieści się w okolicach W cenie usługi oferujemy możliwość odbioru dokumentów od klienta. Obsługujemy również firmy z całej Polski, wystarczy raz w miesiącu przesłać do nas dokumenty pocztą lub kurierem. Już dziś sprawdź jakie to proste. Zapraszamy do współpracy! Usługi księgowe wykonujemy z pasją i całym zaangażowaniem. Aktualne promocje możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej lub wysłać maila z zapytaniem o wycenę oferty o prowadzenie usług księgowych.
słowa kluczowe biuro rachunkowe, usługi księgowe, księgowa, książka przychodów i rozchodów
kategorie Finanse i ubezpieczenia >> Usługi rachunkowe i księgowe
Województwa >> małopolskie
Finanse i ubezpieczenia >> Usługi finansowe
data wpisu 2016-07-27
url http://trust-partners.com.pl/kontakt/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.