Ozonowanie Szczecin
Sklep z wykrywaczami metalu | Wykrywacze metali
Mobilny mechanik Warszawa
Mobilny serwis TIR Niemcy
Adwokat Prawnik Opole
Producent hal namiotowych - Protan Elmark
Pozycjonowanie - Widoczni
Taśmy ostrzegawcze i i antypoślizgowe
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Statystyki
Regulamin

Księgarnia językowa

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Księgarnia językowa dla tłumaczy, w ofercie również beletrystyka - głównie polskie i zagraniczne najlepsze kryminały, literatura kobieca, biografie i wiele więcej. Wkrótce naszą propozycję powiększymy o kolejne pozycje, w tym szkolenia marketingowe. Dla tłumaczy przygotowaliśmy również bazy terminologiczne, tak potrzebne w pracy nad specjalistycznymi tekstami. Zachęcamy również z skorzystania z usług biura tłumaczeń Prolexico.
słowa kluczowe księgarnia, internetowa, beletrystyka, dla tłumaczy, online, książki, słowniki, bazy terminologiczne
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Książki i wydawnictwa
Handel >> Sklepy internetowe
Handel >> Sprzedaż wysyłkowa
data wpisu 2022-01-04
url http://ksiegarnia.prolexico.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
 
Skrypt katalogu v 2.4.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij