Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Produkcja filmów reklamowych P2 studio filmowe

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:10 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Reklama telewizyjna łączy w sobie ważne elementy: obraz, słowa i dźwięk. Tylko ich umiejętne połączenie pozwala na osiągniecie dobrych rezultatów. Przy tworzeniu reklamy zarówno bardzo ważny jest obraz, to on jest dominuje, to właśnie obraz odpowiada za przekazane emocje ale równie ważny jest dźwięk, razem z obrazem buduje odpowiedni nastrój. Dobry film reklamowy – spot to taki w którym poszczególne ujęcia nie przekraczają czasu 6 sekund ponieważ uwaga widza po tym czasie drastycznie spada, zostało to naukowo potwierdzone, Dobry film jest również zmontowana w równym tempie. Scenariusz to fundament dla powstania filmu nie tylko fabularnego ale również reklamowego. Żaden film nie powinien powstać bez uprzedniego stworzenia scenariusza, chociaż czasami wyjątki się zdarzają. Scenariusz zawiera wytyczne dotyczące dialogów, scen, ujęć wypowiadanych kwestii i emocji. P2 Studio filmowe realizuje filmy począwszy od scenariusza poprzez realizacje zdjęć, montaż , korekcje barwną aż do finalnego produktu.
słowa kluczowe filmy reklamowe produkcja, studio filmowe, spoty reklamowe
kategorie Marketing i reklama >> Reklama telewizyjna i filmowa
Marketing i reklama >> Reklama i marketing w Internecie
data wpisu 2016-07-06
url http://www.p2studio.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.