Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć
Verva to przede wszystkim dobry zespół na wesele, to zespół, który rozkręci każde przyjęcie i sprawi że wszyscy Państwa goście weselni ruszą do tańca i pozostaną na parkiecie do samego końca imprezy. Prowadzimy każdą imprezę w sposób profesjonalny. Posiadamy bardzo bogaty repertuar. Gramy światowe standardy minionych lat jak i piosenki aktualnie królujące na listach przebojów. Zespół Muzyczny Verva to nie tylko doskonała muzyka - to także doskonałe wyczucie , humor i kontakt z publicznością podczas wesela, imprezy firmowej, studniówki, balu czy sylwestra. Wykonujemy również muzykę biesiadną śpiewaną wspólnie z gośćmi przy stołach. W czasie krótkich przerw puszczamy nastrojową muzykę. Wesela prowadzimy według scenariusza ustalonego z Nowożeńcami. Jako pierwszy taniec jesteśmy w stanie zagrać każdy utwór (jeśli zostaniemy o to poproszeni odpowiednio wcześniej). Oczepiny i inne zwyczaje weselne (podziękowanie dla rodziców itp.) zawsze konsultujemy z Młodą Parą, by przebiegały zgodnie z jej życzeniem. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i gotowi spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.
słowa kluczowe zespół verva, zespół muzyczny na wesele, grupa muzyczna na wesela, zespół muzyczny sokołów podlaski, oprawa muzyczna, obsługa imprez, wesela, sylwestry, bale sylwestrowe, bale karn
kategorie Hobby i rozrywka >> Organizacja i obsługa imprez
data wpisu 2016-06-24
url http://verva.net.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.