Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Ośrodek Leczenia Uzależnień Terapia Poznań

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Centrum Leczenia Uzależnień „Moje Życie” jest prywatną placówką terapeutyczną zajmującą się profesjonalnym udzielaniem pomocy osobom uzależnionym od środków psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki, dopalacze) jak również od zachowań nałogowych takich jak hazard, zakupoholizm, seksoholizm, pracoholizm, siecioholizm itp. W naszej codziennej pracy z osobami uzależnionymi na pierwszym miejscu stawiamy psychoterapię, gdyż jest to najważniejszy czynnik leczniczy. W naszym ośrodku terapii stacjonarnej stworzyliśmy dla Państwa optymalne warunki pobytu sprzyjające skoncentrowaniu się na leczeniu. Wygodne pokoje mieszkalne, kameralne wnętrza, a przede wszystkim sale do terapii grupowej i indywidualnej służą osiągnięciu tego celu. Nie jesteśmy SPA z elementami terapii, lecz profesjonalnym ośrodkiem zajmującym się leczeniem osób uzależnionych.
słowa kluczowe Osrodek leczenia uzależnień, detox poznań
kategorie Zdrowie i uroda >> Uzależnienia, nałogi
Zdrowie i uroda >> Sanatoria i uzdrowiska
data wpisu 2016-06-16
url http://www.moje-zycie.eu/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.