Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

CVninja

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
W serwisie możesz zapoznać się z cyklem artykułów poradnikowych dzięki którym dowiesz się jak powinno wyglądać poprawnie napisane CV i jakich błędów się wystrzegać. Znajdziesz tutaj również brzmienie klauzuli do CV w roku 2016 (tzw. klauzuli o ochronie danych osobowych), która jest niezbędna w każdym polskim CV. Przygotowaliśmy dla Ciebie także przykładowe listy motywacyjne dla kilku popularnych zawodów. Stale powiększamy dostępne materiały!
słowa kluczowe cv, praca, szablon cv, wzór cv, list motywacyjny, rekrutacja
kategorie Biznes >> Doradztwo i konsulting
Biznes >> Kursy i szkolenia dla biznesu
Biznes >> Pośrednictwo pracy
data wpisu 2016-04-27
url http://cvninja.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.