Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Ekrany LED

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Investtech to fachowa firma wytwarzająca specjalistyczne sprzęty LED. Przełomowa technologia LED zapewni wyjątkowe efekty wizyjne na wielkich i niewielkich eventach. Investtech proponuje różnorodne rozwiązania zapewniające skuteczną treść reklamową i jedyne w swoim rodzaju efekty audio-wizualne. W ogromnej ofercie produktów odnajdą Państwo specjalistyczne wielkoformatowe telebimy, wyświetlacze LED, kurtyny wizyjne i bandy LED. Takie produkty będą wyśmienitym uzupełnieniem aranżacji scenicznej. Stanowią wyśmienity przekaźnik informacji i korzystnie przekazują reklamę. Mogą być instalowane zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i otwartych.Znakomicie sprawdzą się w galeriach handlowych, organizacjach publicznych, w budynkach sportowych i w trakcie transmisji wydarzeń podczas wszelkich festiwali.Urządzenia ledowe to także wysokiej rangi ekrany wizyjne prezentujące treść w skrajnych warunkach atmosferycznych, co czyni je bardzo praktycznymi.W spółce Investtech odkryją Państwo akcesoria najwyższej rangi. Dodatkowo zajmujemy się także serwisowaniem sprzętów i obsługą wydarzeń masowych. Świadczymy fachowe usługi, bazując na branżowym sprzęcie i bogatej wiedzy o technologii LED. Serdecznie zapraszamy!
słowa kluczowe ekrany led, telebimy, producent, bandy led, wynajem telebimów
kategorie Elektronika i telekomunikacja >> Sprzęt TV i video
Elektronika i telekomunikacja >> Elektronika
Marketing i reklama >> Reklama outdorowa
data wpisu 2016-03-09
url http://www.investtech.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.