Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Szkolenie jazdy defensywnej

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Sztuka jazdy samochodem to nie tylko opanowanie podstawowych manewrów drogowych i obsługi pojazdu. Umiejętność bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, wpływa nie tylko na zwiększenie oszczędności związanych z eksploatacją pojazdu mechanicznego, ale również na minimalizację ryzyka kolizji w ruchu drogowym. Już teraz każdy z nas może zatroszczyć się o bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, biorąc udział w oferowanych przez nasz ośrodek szkolenia szkoleniach jazdy bezpiecznej. Kurs jazdy defensywnej poprawia technikę prowadzenia pojazdu i uczy ekonomii jazdy. Rezultatem zaliczenia wszystkich etapów kursu jest redukcja eksploatacji pojazdu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu ulicznego, jak i transportowanych ładunków. Kursy prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie technik prowadzenia pojazdów mechanicznych, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób kompetentny i łatwy do zrozumienia. Nasi kursanci zostaną wyposażeni w niezbędne podręczniki i umiejętności, mają wpływ na poprawę techniki jazdy samochodem. Kurs jazdy defensywnej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznego stylu jazdy i unikania niebezpiecznych sytuacji i wypadków na drogach. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Podczas zajęć teoretycznych nasi fachowcy omawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: eksploatacja pojazdu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza wypadków, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu,pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas jazdy samochodem. W trakcie zajęć praktycznych uczestnicy kursu będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i reakcji na nieprzewidzianą przeszkodę. Dowiedzą się o ergonomicznej i poprawnej pozycji za kierownicą, która ma wpływ na lepszą widoczność podczas prowadzenia samochodu. Uczestnicy kursu będą mogli w praktyce poznać zasadę minimalnego zaufania do innych kierowców, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w różnych warunkach drogowych i pogodowych. Ich styl jazdy zostanie oceniona przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, który pomoże skorygować błędy i da wskazówki jak efektywniej wdrożyć zdobyte na kursie umiejętności. Nasz ośrodek jazdy to miejsce , w którym każdy kierowca poczuje się lepiej.Troszczymy się o rozwijanie praktycznych zdolności naszych kursantów, oferując nowoczesne i specjalistyczne szkolenia w dziedzinie bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Stawiamy na przyjazną i fachową obsługę, a także przyjemną atmosferę podczas szkoleń. Zapraszamy Serdecznie!
słowa kluczowe jazda defensywna, kursy bezpiecznej jazdy, szkolenia kierowców, safe driving
kategorie Motoryzacja >> Kursy prawa jazdy
Edukacja i szkolnictwo >> Kursy i szkolenia
Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
data wpisu 2016-02-26
url http://www.safe-driving.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.