Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

TBI Technology - centra obróbkowe, serwis cnc

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:10 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
TBI Technology oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne. W ofercie znajdą Państwo tokarki cnc, frezarki cnc, centra obróbkowe, a także inne narzędzia cnc, jak i serwis cnc. TBI Technology to dostawca niezawodnych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem. Ponadto świadczone są także usługi: serwis cnc, oraz modernizacje maszyn CNC, szkolenia w zakresie obsługi obrabiarek CNC oraz szkolenia CAD/CAM.
słowa kluczowe Heidenhain, Narzędzia cnc, wytaczarki, serwis cnc
kategorie Przemysł i produkcja >> przemysł elektromaszynowy
Przemysł i produkcja >> Przemysł maszynowy
data wpisu 2016-02-22
url http://www.tbitech.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.