Ozonowanie Szczecin
Sklep z wykrywaczami metalu | Wykrywacze metali
Mobilny mechanik Warszawa
Mobilny serwis TIR Niemcy
Adwokat Prawnik Opole
Producent hal namiotowych - Protan Elmark
Pozycjonowanie - Widoczni
Taśmy ostrzegawcze i i antypoślizgowe
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Statystyki
Regulamin

Stoiska targowe

Punkty: 11 [ ct:3, pr:3, gfx:3, biz:0, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Oferujemy stoiska targowe oparte na konstrukcjach Ego Exhibit, PopUp, Flexiframe szwedzkiego producenta Mark Bric AB. Flexiframe to ekonomiczny panelowy system targowy, w którym boks buduje się z prostokątnych ram łączonych dedykowanymi konektorami. Ego - najnowszy system prezentacji paneli graficznych. Ego Exhibit pozwala budować ciekawe konstrukcje nawet do wysokości 560 centymetrów. Jest to system stabilny - umożliwia wieszanie telewizorów o dużej przekątnej. Ego Exhibit posiada szeroki wachlarz akcesoriów takich jak oświetlenie LED, półki i torby transportowe. Mobilne i stosunkowo niedrogie systemy targowe używa się na wielu imprezach targowych. Jest to tańsza alternatywa dla boksów tworzonych według indywidualnego projektu.
słowa kluczowe stoiska targowe, zabudowa targowa, ścianki targowe, stoisko na targi, przenośne stoiska targowe
kategorie Marketing i reklama >> Systemy wystawiennicze
data wpisu 2021-12-02
url http://www.stoiska-targowe.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
 
Skrypt katalogu v 2.4.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij