Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Aleksander Tondos Fotografia Ślubna i Plenerowa

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Zajmuję się fotografią ślubną w Lublinie. Oferuję zdjęcia z reportażu ślubnego, pleneru ślubnego oraz zdjęcia rodzinne. Jestem perfekcjonistą i w czasie swojej pracy staram się osiągnąć jak najlepsze efekty. Nie zmuszam do pozowania ale raczej staram się uchwycić prawdziwe wydarzenia i emocje. Zapraszam do sprawdzenia moich zdjęć ślubnych oraz do kontaktu.
słowa kluczowe fotograf lublin, fotografia ślubna lublin, sesje plenerowe, zdjęcia rodzinne, fotografia slubna lublin,
kategorie Marketing i reklama >> Fotografia reklamowa
Kultura i sztuka >> Fotografia
Województwa >> lubelskie
data wpisu 2016-02-19
url http://www.tondos.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.