Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

FEOiR - fundacja Bielawa, Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Dolny Śląsk

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:10 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Fundacja Edukacji Obywatelskiej i Rozwoju prowadzi działalność na rzecz społeczności lokalnej miasta Bielawa i innych miejscowości Powiatu Dzierżoniowskiego. Każdego roku środki otrzymane od Państwa przekazujemy dla klubów sportowych organizujących zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży oraz na zakup sprzętu sportowego. Celami Fundacji są: realizacja zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu, a w szczególności rozwój sportu dzieci i młodzieży na terenie miasta Bielawa; działalność na rzecz organizacji, których celami statutowymi jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu; wychowywanie dzieci i młodzieży poprzez sport uwzględniając przeciwdziałanie negatywnym zjawiskom społecznym; upowszechnianie kultury fizycznej i sportu.  
słowa kluczowe świdnica, dzierżoniów, sport, bielawa, fundacja, wałbrzych, dolny śląsk, edukacja
kategorie Finanse i ubezpieczenia >> Fundacje i fundusze
data wpisu 2015-08-24
url http://www.fundacjaedukacji.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.