Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Modna ściana – rzeźba kinetyczna

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Rzeźba kinetyczna, oryginalna tworzona z pasją ruchoma dekoracja ścienna do biura, salonu lub poczekalni. Ten nietypowy detal skupia uwagę i działa hipnotycznie na obcujące z nim osoby. Sprawia, że można podziwiać go bez końca. Zapoznaj się z moją witryną internetową gdzie umieszczone są szczegóły dotyczące tej nietuzinkowej ozdoby.
słowa kluczowe kinetyczna rzeźba ścienna, niespotykany wystrój, designerska ściana, sztuka w ruchu
kategorie Dom i ogród >> Wyposażenie i dekoracja wnętrz
Kultura i sztuka >> Rzeźba
Dom i ogród >> Meble i akcesoria
data wpisu 2019-12-02
url http://rzezbakinetyczna.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.