Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Kurtyny paskowe

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Kurtyny paskowe z elastycznej folii PCV. Kurtyny paskowe to idealne doszczelnienie bram. W przypadku dużego natężenia ruchu np. podczas przeładunku, tradycyjna brama pozostaje otwarta. Zachodzi wówczas przenikanie zimnego powietrza z zewnątrz w okresie jesienno-zimowym lub ciepłego w lecie. Aby temu zapobiec warto w świetle bramy zamontować kurtynę paskową. Ochroni ona wnętrze przed wnikaniem mas powietrza z zewnątrz i pozwoli zaoszczędzić do 40% na energii elektrycznej potrzebnej do ogrzania lub schłodzenia pomieszczenia. Kurtyna paskowa chroni ponadto przed hałasem, kurzem, opadami atmosferycznymi a także silnymi podmuchami wiatru, oparami i dymem. Folia PCV z której są wykonane kurtyny paskowe stanowi również barierę dla promieniowania ultrafioletowego UV oraz w przypadku folii spawalniczej - promieniowania podczerwonego IR. Szeroka gama rozmiarów, barw i funkcji pozwala na dostosowanie kurtyny do niemalże każdej gałęzi przemysłu, handlu, usług. Kurtyny paskowe stosuje się również w gospodarstwach rolnych, stadninach i gospodarstwach domowych, np. jako moskitiery na drzwi.
słowa kluczowe kurtyna paskowa, kurtyny paskowe, folia pcv
kategorie Budownictwo >> Ochrona, zabezpieczenia
Transport i spedycja >> Logistyka
Przemysł i produkcja >> Przemysł pozostały
data wpisu 2019-08-15
url https://kurtynypaskowe.com.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.