Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Sklep z automatyką on-line - MAXTER

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
W Sklep.maxter.pl można kupić wiele podzespołów z branży automatyki przemysłowej, niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa maszyn oraz regulacji procesów przemysłowych. W ofercie znajdują się produkty takich producentów jak: Telco, Mollet,, Allen-Bradley (Rockwell), IDEM Safety, INVERTEK Drives, OEM, Pantron, Torex, Sick, Baumer, Schneider oraz wielu innych. W sprzedaży są między innymi następujące rodzaje produktów: 1. Czujniki i mierniki: sonda tlenu do kotła, obrotowy czujnik poziomu, fotokomórka, presostat, przetwornik ciśnienia, czujnik mikrofalowy, czujnik ultradźwiękowy itp. 2. Falowniki różnych producentów: Invertek Drives, falownik wektorowy, falownik do pompy, falownik do wentylatora, itp. 3. Osprzęt bezpieczeństwa maszyn: wyłącznik ryglujący, wyłącznik bezkontaktowy, przekaźnik bezpieczeństwa, wyłącznik linkowy, czujnik zbiegu taśmy itp. Oferta sklepu jest wciąż rozbudowywana o nowe produktu.
słowa kluczowe wyłącznik linkowy, falownikk wektorowy, obrotowy czujnik poziomu
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł maszynowy
Budownictwo >> Instalacje elektryczne
Handel >> Sklepy internetowe
data wpisu 2019-08-08
url https://sklep.maxter.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.