Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Kompix

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Kompix - firma informatyczna z Koszalina będąca Autoryzowanym Partnerem Comarch od wielu lat. Niezawodnie wdrażamy i serwisujemy systemy ERP tego krakowskiego producenta. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla firm. Począwszy od infrastruktury sieciowej poprzez komputery i laptopy, wysokiej klasy serwery i serwerownie. Świadczymy również usługi pełnej obsługi informatycznej firm. Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg i Darłowo oraz Białogard to miasta, w. których najczęściej obsługujemy naszych klientów. Zawsze reagujemy szybko. Jeśli jest taka potrzeba dojeżdżamy do klienta by jak najszybciej rozwiązać jego problemy informatyczne. Choć wiele z nich daje się często rozwiązać zdalnie. Ponadto wdrażamy również najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne systemy ERP dla firm. np Comarch ERP Optima czy Comarch ERP XL lub Comarch ERP Altum. Zapraszamy na naszą stronę www i do kontaktu bezpośredniego.
słowa kluczowe kompix, obsługa informatyczna firm słupsk, comarch erp xl, comarch optima
kategorie Komputery i internet >> Oprogramowanie
Komputery i internet >> Doradztwo informatyczne
Komputery i internet >> Sieci komputerowe
data wpisu 2019-03-24
url https://kompix.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.