Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Graphcom - systemy erp dla firm

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Od wielu lat wdrażamy i serwisujemy wysokiej klasy nowoczesne i innowacyjne systemy ERP dla firm krakowskiego producenta firmy Comarch. Partnerem tej firmy zostaliśmy kilkanaście lat temu. Co roku odnawiamy certyfikaty w zakresie różnych systemów tej firmy oraz wszystkich możliwych obszarów np. logistyki, produkcji, księgowości, biur rachunkowych czy kadr i płac. Najczęściej wdrażanym przez nas systemem w ostatnich latach był Comarch ERP XL. Posiada on moduły do zarządzania produkcją np. MES i świetnie sprawdza się jako system ERP dla przemysłu. W naszej ofercie znajdują się również inne programy dla mikro, małych i średnich firm handlowych, usługowych, a także biur rachunkowych. Zawsze dobieramy systemy zgodnie z potrzebami oraz możliwościami finansowymi naszych klientów. To dlatego tak wielu z nich jest zadowolona z naszej współpracy gdyż zawsze doradzamy i pomagamy wybrać właściwe systemy ERP dla firm. Odwiedź naszą stronę www by dowiedzieć się więcej lub umów się na bezpłatne spotkanie w naszym lub Twoim biurze.
słowa kluczowe graphcom, comarch partner, systemy erp dla firm, system erp dla przemysłu
kategorie Komputery i internet >> Oprogramowanie
Komputery i internet >> Doradztwo informatyczne
Przemysł i produkcja >> Przemysł lekki
data wpisu 2019-03-11
url http://graphcom.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.