Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Stacja Kontroli Pojazdów Ponicki Gliwice

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Profesjonalna Stacja Kontroli Pojazdów w Gliwicach zaprasza wszystkich właścicieli pojazdów o masie nie przekraczającej 3,5 tony na przegląd rejestracyjny. Badamy stan techniczny pojazdów dostawczych i aut osobowych, motorów i motorowerów, quadów, ciągników rolniczych, samochodów sprowadzonych z zagranicy i zasilanych gazem, pojazdów z napędem na cztery koła oraz skierowanych przez orany kontroli lub starostę. Podczas przeprowadzania przeglądu rejestracyjnego sprawdzamy napęd pojazdu, nadwozie, podwozie oraz systemy odpowiedzialne za bezpieczeństwo. Zapraszamy również do naszej stacji diagnostycznej na komputerową diagnostykę pojazdu.
słowa kluczowe stacja kontroli pojazdów, stacja kontroli pojazdów Gliwice, stacja diagnostyczna
kategorie Motoryzacja >> Usługi motoryzacyjne
data wpisu 2018-10-05
url https://ponicki.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.