Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Chrześcijańska księgarnia i dewocjonalia

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Pallottinum, Edycja św. Pawła, Esprit, Flos Carmeli.. To tylko niektóre wydawnictwa, które znajdują się w sklepie internetowym e-religijne.pl. Wraz z produktami z tej strony można na nowo poznawać Pismo Święte. Z pomocą przychodzą na przykład komentarze do liturgii właśnie z wydawnictwa Edycja św. Pawła. W sklepie można również znaleźć filmy czy gry religijne dla dzieci. Te produkty pomogą katechetom i księżom w edukowaniu młodzieży i poszerzaniu ich znajomości życia świętych. Strona oferuje szybką i bezpieczną wysyłkę do kraju i za granicę.
słowa kluczowe księgarnia religijna, sklep chrześcijański, religia, wiara, duchowość
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Książki i wydawnictwa
Handel >> Sklepy internetowe
data wpisu 2018-07-10
url http://e-religijne.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.