Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Blog muzyczny: Ton Składowy

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Polski internet jest pełny blogów o różnorodnej tematyce - od finansów po rodzicielstwo, równie wiele jest blogów o tematyce muzycznej. Ton składowy wyróżnia się spośród nich, nie tylko nowatorskim podejściem do materii muzycznej, ale przede wszystkim poruszaną tematyką oraz ironicznym, bardzo szczerym językiem. Blog muzyczny ton składowy to nie tylko recenzje płyt czy relacje z koncertów. Autor oprócz tradycyjnej formy pisanej, łączy na blogu formę krótkich wiadomości w serwisach społecznościowych oraz videoblogi na muzycznym kanale YouTube. Ton Składowy to blog muzyczny z recenzjami płytowymi, filmami oraz wiadomościami które trafią dla każdego entuzjasty dobrych dźwięków. Na blogu muzycznym Ton składowy, dużo uwagi skupiane jest nośnikom dźwięku. To właśnie nośniki muzyczne są głównym zainteresowaniem autora - zarówno te dostępne w sprzedaży, jak płyty CD czy kasety magnetofonowe, jak i te wykorzystywane przez profesjonalistów. Autor prowadzący Ton Składowy jest kolekcjonerem, dlatego w swoich recenzjach płytowych dużą uwagę przykłada do strony wydawniczej płyty, którą opisuje. Ton składowy - recenzje płytowe dla każdego entuzjasty otwartego na nowe dźwięki!
słowa kluczowe blog muzyczny, recenzje płytowe, nośniki muzyczne
kategorie Komputery i internet >> Serwisy internetowe
Kultura i sztuka >> Muzyka
data wpisu 2018-04-05
url http://tonskladowy.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.