Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Biuro tłumaczeń specjalistycznych Szczecin

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Biuro tłumaczeń specjalistycznych w centrum Szczecina. Tłumaczenie konsekutywne w Polsce i za granicą. Profesjonalny tłumacz języka angielskiego do Twojej dyspozycji. Atrakcyjne warunki. Symultaniczne tłumaczenie z angielskiego na polski i z polskiego na angielski w wykonaniu profesjonalistów. Zapraszam do współpracy.
słowa kluczowe tłumaczenia tekstu, tłumaczenia konsekutywne, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia przysięgłe
kategorie Usługi >> Tłumaczenia
Edukacja i szkolnictwo >> Tłumaczenia naukowe
Województwa >> zachodnio-pomorskie
data wpisu 2018-01-15
url http://www.nsgroup.info
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.