Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Kobieta z motocyklem.

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Co możesz zauważyć, jeśli odwiedzisz mój blog, który znajduje się pod adresem kobietymotocyklistki.co.pl? Z pewnością będzie to fakt, że jest to miejsce opisywane nie tylko przez prawdziwą fankę motocykli, ale jest to blog, dzięki któremu zdobyłam wyższe wykształcenie. Opisuje w tym miejscu kulturę motocyklistek i tego jak silna może być więź, między jednośladem i kobietą. Udowadniam, że nie tylko mężczyźni dobrze radzą sobie na trasie, podczas jazdy jednośladem, która przecież uważana jest za tak bardzo niebezpieczny sport i pasję. Przedstawiam zachowania, grupy i ich nawyki, a nawet styl i ubiór, który reprezentuje większość z nas. Dzięki temu, osoby które nie mają styczności z tym wspaniałym światem, posiadają możliwość zdobycia dużego doświadczenia i wielu informacji teoretycznych. Mam nadzieję jednak, że przełoży się to również na ilość kobiet, które będą chciały wyrwać się z codzienności i poznać ten wspaniały smak przygody, który nazywany jest jazdą na jednośladzie. Zapraszam serdecznie.
słowa kluczowe moto, motocykl, motocyklistki, jazda, kobiety
kategorie Motoryzacja >> Kluby motoryzacyjne
Hobby i rozrywka >> Centra rozrywki
data wpisu 2017-11-27
url http://kobietymotocyklistki.co.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.