Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

obrzeża meblowe

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma GABER FG Sp. z o.o. Sp. k. (gaber.info.pl) działa w tym momencie od 25 lat zaopatrując producentów mebli tapicerowanych, skrzyniowych oraz stolarki drzwiowej. Atutem firmy jest zespół doskonałych, doświadczonych fachowców, którzy mogą służyć radą, jako specjaliści w swoich dziedzinach. W propozycji znaleźć można m.in. okleiny samoprzylepne, laminaty, obrzeża meblowe (naturalne, melaminowe, papierowe, tworzywowe ABS, lustrzane czy aluminiowe), folie meblowe różnego rodzaju, forniry, laminaty a oprócz tego kleje do drewna, kleje tapicerskie itp. Oferta jest zróżnicowana, firma jest partnerem znaczących dostawców z Europy. Istnieje również opcja cięcia folii a oprócz tego nakładania kleju na obrzeża. Gaber do współpracy zachęca zarówno stolarzy, jak a oprócz tego fabryki mebli, dlatego że ma doświadczenie z różnego rodzaju przedsiębiorcami.
słowa kluczowe folie meblowe, kleje do drewna, obrzeża meblowe, okleiny, okleiny samoprzylepne
kategorie Dom i ogród >> Meble i akcesoria
data wpisu 2017-09-30
url http://www.gaber.info.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.