Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

LO eksternistyczne Płock | http://psdd.edu.pl

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Wszystkich, którzy chcą zdobyć średnie wykształcenie, wymarzony zawód czy też przekwalifikować się, namawiamy do skorzystania z propozycji naszych szkół. Płockie Szkoły Dla Dorosłych oferują różnorodne formy nauki, dzięki którym każdy swobodnie dopasuje je do własnych możliwości czasowych a oprócz tego pogodzi z innymi zajęciami. Dorosłym planującym uzupełnić wykształcenie oraz zdać maturę, proponujemy LO zaoczne, naukę w trybie eksternistycznym czy też liceum wieczorowe. Na domiar tego mamy w ofercie kursy maturalne dla osób, które chcą utrwalić wiedzę zdobytą w liceum a oprócz tego przygotować się do egzaminów pod okiem doświadczonych nauczycieli. Naszym uczniom zapewniamy dedykowaną aplikację mobilną oraz stały dostęp do materiałów z zajęć w formie online. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której umożliwiamy m.in. rezerwację miejsca w wybranej szkole.
słowa kluczowe Kursy maturalne, LO zaoczne, Matura 2018
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Szkoły
Edukacja i szkolnictwo >> Licea i gimnazja
data wpisu 2017-08-28
url http://psdd.edu.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.