Ozonowanie Szczecin
Sklep z wykrywaczami metalu | Wykrywacze metali
Mobilny mechanik Warszawa
Mobilny serwis TIR Niemcy
Adwokat Prawnik Opole
Producent hal namiotowych - Protan Elmark
Pozycjonowanie - Widoczni
Taśmy ostrzegawcze i i antypoślizgowe
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Statystyki
Regulamin

Krakowski - Firma Sprzątająca

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem obiektów przemysłowych, firm i domów prywatnych. Realizujemy sprzątanie gruntowne oraz mycie okien w północnych Niemczech. Obecnie poszukujemy pracowników do stałej współpracy. Na rynku istniejemy od ponad dekady zatrudniając stały personel sprzątający. Obecnie działamy na terenie takich miast jak: Hamburg, Pinneberg, Steinburg, Elmshorn, Itzehoe, Wedel. Zachęcamy do współpracy. Naszą ofertę kierujemy na woj. Zachodnio Pomorskie.
słowa kluczowe Hamburg, Elmshorn, Itzehoe, Pinneberg, praca
kategorie Usługi >> Sprzątanie i czyszczenie
Budownictwo >> Okna i drzwi
Dom i ogród >> Usługi dla domu i ogrodu
data wpisu 2022-08-09
url http://www.krakowski.biz
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
 
Skrypt katalogu v 2.4.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij