Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Dj na Wasze wesele

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Serdecznie witam i zapraszam do korzystania z moich usług muzycznych. W skrócie przedstawiam to czym się zajmuje. Głównie obsługuje wesela i imprezy jako dj wodzirej, ale poza tym można skorzystać z innych usług takich jak wynajęcie sprzętu konferencyjnego, wypożyczenie projektora, nagłośnienia i innych urządzeń multimedialnych. Swoje usług świadczę głównie na terenie Krakowa i Śląska. Jestem otwarty na nowe wyzwania i zlecenia także bardzo nietypowe, przykładowo takie jak oświetlenie dekoracyjne synagogi, czy nagłośnienie ceremonii ślubów cywilnych. Wynajmując u mnie sprzęt na imprezy i konferencje możecie być pewni wysokiej jakości i maksymalnej prostoty obsługi.
słowa kluczowe dj na wesele, wypożyczalnia projektorów, nagłośnienie imprez, dj wesele, dj małopolska,
kategorie Kultura i sztuka >> Muzyka
Kultura i sztuka >> Usługi dla kultury sztuki
data wpisu 2015-05-08
ważny do 2016-05-08 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://musicserwis.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.