Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

KikaHandmade - Kubki, filiżanki ręcznie malowane

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Nasza pracownia oferuje wyjątkowe ręcznie malowane kubki, filiżanki na każdą okazję. Dzień Ojca, Dzień Matki, Dzień Dziadka, Dzień Babci, prezent na ślub, prezent dla świadka lub świadkowej, prezent dla koleżanki, kolegi. Do wyboru gotowe napisy. Wykonujemy również projekty na zamówienie klientów. Zrealizowaliśmy już ponad 1000 zamówień. Malujemy na wysokiej jakości porcelanie wiodącego polskiego producenta.
słowa kluczowe kubki ręcznie malowane, handmade, filiżanki ręcznie malowane
kategorie Dom i ogród >> Wyposażenie i dekoracja wnętrz
Dom i ogród >> Naczynia
Kultura i sztuka >> Pracownie artystyczne
data wpisu 2017-07-28
url http://kikahandmade.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.