Ozonowanie Szczecin
Sklep z wykrywaczami metalu | Wykrywacze metali
Mobilny mechanik Warszawa
Mobilny serwis TIR Niemcy
Adwokat Prawnik Opole
Producent hal namiotowych - Protan Elmark
Pozycjonowanie - Widoczni
Taśmy ostrzegawcze i i antypoślizgowe
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Statystyki
Regulamin

FIDERATIO Centrum Psychoterapii i Coachingu Online

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
FIDERATIO powstało w celu świadczenia profesjonalnej psychoterapii i coachingu online w oparciu o chrześcijańską wizję człowieka. Tworzymy zespół psychologów, psychoterapeutów, coachów oraz lekarza psychiatry, osoby duchownej i jesteśmy otwarci na każdego niezależnie od jego światopoglądu. Ta przestrzeń powstała zarówno dla tych, którzy pragną być uszanowani w swoim doświadczeniu religijnym jak i dla będących w kryzysie wiary, poszukujących bądź niewierzących. Działalność nasza ma charakter ekumeniczny. Dzięki pomocy ONLINE nasi specjaliści z całej Polski pomagają dyskretnie i efektywnie osobom z całego świata.
słowa kluczowe terapia chrześcijańska, psycholog chrześcijański, psychoterapia chrześcijańska,
kategorie Zdrowie i uroda >> Uzależnienia, nałogi
data wpisu 2022-06-20
url https://fideratio.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
 
Skrypt katalogu v 2.4.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij