Ozonowanie Szczecin
Sklep z wykrywaczami metalu | Wykrywacze metali
Mobilny mechanik Warszawa
Mobilny serwis TIR Niemcy
Adwokat Prawnik Opole
Producent hal namiotowych - Protan Elmark
Pozycjonowanie - Widoczni
Taśmy ostrzegawcze i i antypoślizgowe
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Statystyki
Regulamin

papier parafinowany w dobrej cenie

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Zlokalizowana się w Złotowie drukarnia opakowań miękkich Remoflex działa na rynku od wielu lat. Proponuje duży wybór produktów dla branży spożywczej a także nie tylko. W nowocześnie wyposażonym parku maszynowym produkuje owijki i również podkładki cukierków, oraz opakowania z folii aluminiowej. Stosuje najróżniejsze techniki drukarskie, w tym w tym także druk wypukły- flexograficzny. Szeroki zakres usług obejmuje parafinowanie papieru oraz jego sprzedaż w rolkach bądź ryzach. Papier parafinowany ma właściwości wodoodporne a oprócz tego zapobiega przenikaniu tłuszczu. Sprawdza się w roli materiału pod podkładki a także etykiety cukierków bądź innych wyrobów spożywczych. Remoflex zajmuje się także bobinowaniem oznacza to wzdłużnym cięciem na mierzenie folii albo papieru. Dysponując najlepszej klasy sprzętem, w mgnieniu oka i również sumiennie realizuje owijki do cukierków w formie bobin.
słowa kluczowe parafinowanie papieru, papiery pakowe spożywcze, papier do pakowania
kategorie Biznes >> Drukarnie i zakłady graficzne
Przemysł i produkcja >> Przemysł pozostały
Przemysł i produkcja >> Przemysł spożywczy
data wpisu 2022-04-11
url http://remoflex.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
 
Skrypt katalogu v 2.4.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij