Kamień elewacyjny płyty fasadowe piaskowiec płytki elewacyjne
smieszne obrazki
Rozwiązywanie zadań z matematyki
Prawo cywilne i karne w praktyce
Sklep medyczny Cezal Myśliborska
Metaloplastyka sklep - kute meble ogrodowe
E-pisanie.EDU.pl - pomoc w pisaniu prac
ImprezowaBudka.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Regulamin
Kontakt
Wróć

Kule solarne LED

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Kolorowe Kule solarne LED to ekstra oświetlenie do ogrodu jest to rozwiązanie nie wymagające konieczności przeciągania kabli po ogrodzie. Kule solarne można wykorzystać w ogrodzie do oświetlenia ścieżki lub roślin. Kule wytwarzane są z dobrej jakości materiałów, co powoduje że nie odbarwiają się i długo nam służą. Kule solarne posiadają pojemny akumulator, który wystarcza na 12 godzin działania, w dzień ładuje się poprzez panele fotowoltaiczne umieszczone wewnątrz kuli. Nawet w bezsłoneczny dzień dają radę naładować akumulator na noc. zamontowane baterie mają pojemność 2000mA. Kule posiadają możliwość sterowania nimi pilotem. Nasze kule posiadają możliwość zmiany barwy światła - zielona, czerwona lub biała. Posiadamy w ofercie również kule na prąd z sieci 230V. U nas znajdziesz kule o średnicy 50 centymetrów oraz 40 centymetrów. Kupując w sklepie kulesolarneled.pl dostawa jest gratis. Kule można zamocować do ziemi aby wiatr ich nie przesuwał, w zestawie załączony jest specjalny szpikulec ze stali nierdzewnej do mocowania. Kule są wodoodporne i mrozoodporne, posiadają certyfikat CE oraz ip44.
słowa kluczowe kule solarne, led, kolorowe kule, pilot
kategorie Dom i ogród >> Ogród
Dom i ogród >> Wyposażenie i dekoracja wnętrz
Dom i ogród >> Meble i akcesoria
data wpisu 2017-03-22
url http://kulesolarneled.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.